Kraków mieszkania

Jeśli szukasz idealnego mieszkania w Krakowie to kapitalnym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu idealnych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w owym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające zwiększoną energooszczędność. Ponadto będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Dodatkowo wszystkie ściany pozostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie zaopatrzony w imponującą windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w imponujące rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę kapitalne miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z tego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – ponadto w nowym mieszkaniu to wspaniałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to kapitalna, oddana już inwestycja, która jest umiejscowiona tylko 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten niezwykły obiekt jest zaopatrzony pomiędzy innymi w windę oraz garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Ponadto cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Prócz tego na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a ponadto w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas dzisiejsze oraz niewymownie stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to perfekcyjne miejsce zarówno dla Ciebie jak także dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort oraz wysoką wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko zastanawiałeś się nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjacielskiej okolicy i miłym sąsiedztwie to doskonałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Aktualnie w sprzedaży jest 4 gotowe wspaniałe budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla zorganizowany jest niezwykle atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte wspaniałe punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych zapewniają duży komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a co więcej cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Prócz tego mamy dostęp do doskonałego placu zabaw dla dzieci. Bardzo dobrym elementem jest to, że budynki są klimatyzowane. Kolejnym niezwykle ciekawym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeżeli chcesz mieszkać w tak przecudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to idealne miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające świetną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze doskonałym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt pozostał tak dokonany, że zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehuczna okolica mająca orzeźwiające powietrze i fascynujący mikroklimat. Znajduje się ona nieopodal Parku Jurajskiego, stanowiącego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Można korzystać z terenów perfekcyjnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Sąsiedztwo przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelakich usług, które oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. By odłączyć osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaplanowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze imponującym rozstrzygnięciem dla nas oraz całej naszej rodziny. Olśniewająca lokalizacja, przecudowna okolica sprawi, iż każdy będzie bardzo zadowolony z mieszkania w tym czarownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli chcesz zamieszkać w Krakowie i właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to olśniewającym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to ustronna willa w której zaplanowano jedynie pięć wygodnych, niezmiernie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, pierwszorzędną architekturą i dużym standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to szczerze fenomenalne miejsce, jakie w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek zaopatrzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty posiadają obszerne balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku zaplanowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki limitowany jest jedynie dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc kapitalne miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak pięknej okolicy oraz w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach